Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Маск придбав частину Twitter

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Маск, Twitter

  Американський мільярдер Ілон Маск купив акції Twitter Inc. за 2,64 мільярда доларів.

  43_630_360_1442223369-70-ilon-mask.jpg (44.36 Kb)

  Ця інформація міститься в документації, поданій до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США 5 квітня.

  Зазначається, що документ мільярдер подав за формою 13D, що означає, що інвестор має намір брати активну участь у роботі компанії. На день раніше Маск подав документ за формою 13G, що передбачає реєстрацію пасивної частки в компанії.

  «А отже інвестор не має наміру здійснювати контроль», — сказано в повідомленні.

  Також відомо, що, за даними на 5 квітня, Маску належить 73,115 млн акцій Twitter, або 9,1%. Станом на закриття торгів акціями Twitter у вівторок його частка оцінюється в 3,73 мільярда доларів.

  Крім того, видання пише, що Маск почав купувати акції з кінця січня і здійснював угоди майже щодня. Найбільша угода була здійснена 7 лютого — купівля 4,8 млн акцій на суму 176 мільйонів доларів.

  Повідомляється, що Маск увійде до складу ради директорів Twitter. Наразі він є членом ради, а його частка у компанії не може перевищувати 14,9%.

  Зазначимо, минулого тижня Маск у своєму обліковому записі на платформі компанії заявив, що його «не влаштовує підхід цієї соцмережі до свободи слова, і він серйозно обмірковує створення нового майданчика».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми