Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Молодь вірить у біткоїн і безтурботну старість

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: біткоїн

  Кожен четвертий представник покоління міленіалів у США вірить, що зможе забезпечити собі безбідну старість завдяки криптовалютним накопиченням. А такі інвестиції є у кожного третього американця, який народився у 1981-1996 роках.

  31_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  За даними Investopedia, 28% представників покоління Y мають намір після виходу на пенсію жити на відкладену криптовалюту. Серед покоління X (1963-1980) і зумерів (1997-2016) цей показник набагато нижче – 20% і 17% відповідно.

  Крім того, мілленіали зізналися, що краще розуміються на інвестуванні – про наявність у них глибоких знань у цій галузі заявляють 44% опитаних. За ними слідують представники покоління X, зумери та бебі-бумери (37%, 31% та 26% відповідно).

  Дослідження показало, що 53% респондентів покоління Z розраховують на ранній вихід на пенсію. При цьому 27% із них сподіваються, що зможуть покластися на соціальне забезпечення, а 17% – на криптовалюту.

  Потрібні знання вони черпають у соцмережах, покладаючись на YouTube (39%), TikTok (30%), пошук в інтернеті (39%) та консультації з друзями та рідними (44%). Щодо володіння цифровими активами, відповідні інвестиції є у 38% міленіалів, 28% представників покоління X, 23% покоління Z і лише 6% бебі-бумерів.

  "Наше ставлення до грошей, інвестування та фінансового планування радикально змінилося за останні кілька років. Саме коли мільйони людей роблять свої перші кроки в інвестуванні, з'явилися нові класи активів – криптовалюта та NFT", – каже головний редактор Investopedia Калеб Сільвер.

  В опитуванні взяли участь 4000 повнолітніх громадян США – по 1000 представників покоління Y, мілленіалів, зумерів та бебі-бумерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми