Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Берлін змінив умови для українських переселенців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  З початку повномасштабного вторгнення в Україну рф багато громадян поїхали за кордон. Там для них як вимушених переселенців пропонують різні соціальні гарантії. Нещодавно у Німеччині ухвалили зміни, які допоможуть українцям швидше адаптуватися у країні.

  2708_240431375.jpg (51 Kb)


  Тепер українські переселенці у Німеччині мають отримати такий самий рівень підтримки, як передбачено програмою соціального забезпечення Hartz VI.

  Що це означає?

  Як повідомляє Deutsche Welle, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив про виділення урядом 2 млрд євро на витрати на утримання переселенців з України в рамках програми соціального забезпечення Hartz VI.

  Тепер усі українці, які рятуються від війни в Німеччині, отримають такий самий рівень державної підтримки, як і інші німці в рамках цієї програми.

  Що тепер доступне українцям

  З 1 червня переселенці з України матимуть змогу отримувати базові соціальні виплати. У середньому сума таких виплат сягає 400 євро на місяць (12817 грн).
  Крім того, буде легший доступ до центрів зайнятості, охорони здоров’я та курсів німецької мови.

  Шольц пояснив, що законне визнання українців як шукачів притулку тепер дозволить переселенцям отримати доступ до значно більшої кількості ресурсів та швидше адаптуватись у новій країні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми