Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна звернулася до бізнес-гігантів за інвестиціями у відбудову

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: бізнес

  Україна закликала найбільші міжнародні компанії взяти участь у відновленні країни. Кошти збирають у державний Фонд відновлення та трансформації економіки та Фонд підтримки малого та середнього бізнесу.

  5394_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Офіційне звернення надіслало Міністерство економіки України. У списку компаній: Fazer Confectionery, Eaton, Kimberly-Clark, Kellogg's, Henkel, Carlsberg, Gfk, Ipsos, HEINEKEN, AB InBev, Mondelez, PepsiCo, Beiersdorf, Coca-Cola, Philip Morris, S Group (Prisma), Japan Tobac Auchan, Procter & Gamble, Mars та Conta-Clip.

  "Фінансова підтримка буде спрямована на інструменти допомоги бізнесу та реанімування економіки, і дозволить запобігти кризі, яка через військову агресію Росії загрожує не тільки Україні, а й усьому світу", – пояснив заступник міністра економіки України Олександр Грибан.

  Також міністерство закликало ці компанії приєднатися до списку відповідальних представників бізнесу та повністю зупинити діяльність у РФ. Компанії, які продовжують працювати в країні-агресорі, сплачують податки Кремлю і в такий спосіб фінансують воєнні злочини.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми