Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Bitcoin-майнери вперше за довгий час почали багатшати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біткоїн, криптовалюта

  У березні 2022 року дохід майнерів Bitcoin збільшився на 14% порівняно з попереднім місяцем і становив близько $1,2 млрд. Показник зріс уперше з жовтня 2021 року, випливає зі звіту ForkLog. Частка комісій у надходженнях становить трохи більше ніж 1%.

  3409_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  Дохід Ethereum-майнерів продовжив тренд на зниження — у березні надходження впали на 9%, склавши $1,63 млрд.

  Комісії традиційно становлять значну частину доходів здобувачів другої капіталізації криптовалюти. Але в березні їх обсяг впав приблизно на 40% порівняно з показником лютого — до $424 млн. Зростання надходжень від видобутих блоків на ~20% не змогло компенсувати таке скорочення. Частка комісій у загальному показнику знизилася до 35,16%.
  В останній день березня складність майнінгу Bitcoin оновила історичний максимум, досягнувши 28,58 Т. Хешрейт мережі перебуває близько позначки 200 EH/s (показник, згладжений семиденною ковзною середньою).
  Станом на 1 квітня майнінговий пул Foundry USA зміцнив лідерство за часткою обчислювальної потужності мережі — до 19,3%. Серед його учасників значаться великі американські майнінгові фірми, що торгуються на фондових біржах.
  Аналітики Arcane Research відзначили, що частка громадських компаній у хешрейті Bitcoin досягла 19%. У січні показник становив близько 3%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми