Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ змінив прогноз у світі через війну в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: МВФ

  У Міжнародному валютному фонді (МВФ) попередили, що війна в Україні, яку розв'язала РФ, може підірвати відновлення світу після COVID-пандемії. Фінорганізація закликала центробанки діяти рішуче, щоб приборкати інфляцію, перш ніж її стане важче контролювати. Згідно з прогнозом, спад торкнеться аж 143 держав, на частку яких припадає 86% світового ВВП.

  4284_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це розповіла директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, пише Bloomberg. Наступного тижня фонд скоротить свій прогноз щодо глобального зростання на цей та наступний рік.

  "Водночас поширення COVID-19, на якому МВФ зосередив увагу протягом більшої частини останніх двох років, ризикує призвести до виникнення більш заразних або смертоносних варіантів, що призведе до додаткових економічних потрясінь і подальшого розходження між багатими і бідними країнами. Простіше говорячи: ми стикаємося з кризою до кризи", – сказала Георгієва.

  Вона додала, що вторгнення Росії до нашої країни, "руйнівне для української економіки, викликає шок у всьому світі".

  Ціни на продукти харчування та енергоносії, а також проблеми з ланцюжками постачання у світі продовжують сприяти зростанню інфляції, яка вже досягла найвищого рівня за останні 40 років у країнах із розвиненою економікою. Наразі МВФ прогнозує, що інфляція залишатиметься високою довше, ніж передбачалося раніше.

  Нагадаємо, МВФ збільшив екстрене фінансування допомоги Україні до $1,4 млрд. Також фонд запустив спеціальний рахунок для подальшого фінансування та разом з міжнародними партнерами готується до масштабних зусиль щодо відновлення нашої держави.

  Про це розповіла Георгієва, повідомляє прес-служба фонду. Також найбільша фінансова організація світу працює над тим, щоб підтримати сильно постраждалих сусідів України, таких як Молдова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми