Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Financial Times назвав новий економічний прогноз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка

  Світову економіку цьогоріч чекає стагфляція через війну росії в Україні.

  8989_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це свідчать результати дослідження, проведеного Financial Times спільно з експертами Брукінгського інституту.
  Експерти зазначають, що більшість країн зіштовхнеться зі зростанням цінового тиску, ослабленням ВВП та падінням ділової та споживчої довіри.
  «Поточний рік може стати складним періодом геополітичних перегрупувань, стійких збоїв у поставках, а також волатильності на фінансових ринках, причому фоном для цього буде зростаючий інфляційний тиск і відсутність простору для маневру в політиці», — вважає старший науковий співробітник Брукінгського інституту Есвара Прасада.
  Зведений індекс активності показує суттєву втрату імпульсу до зростання з кінця 2021 року в економіках розвинених країн та emerging markets при зниженні рівнів довіри та спаді на фінансових ринках. Серйозні труднощі чекають як на США, так і на Китай, і на Європу, заявив Прасад.

  Хоча споживчі витрати в Штатах залишаються сильними, а ринок праці повернувся до доковідних умов, висока інфляція є серйозною проблемою для Федеральної резервної системи (ФРС), частиною якої є підтримання цінової стабільності.
  У березні інфляція у США досягла 8,5% у річному вираженні, що є максимумом із грудня 1981 року.
  Проблеми Китаю пов’язані зі стратегією «нульової толерантності» влади КНР до COVID-19. Карантинні заходи, введені в ряді регіонів країни, у тому числі жорсткий локдаун у Шанхаї, загрожують послабити споживчі витрати, інвестиції та виробництво, тоді як очікуване пом’якшення монетарної політики посилить довгострокові ризики для фінансової стабільності.
  У випадку Європи серйозним ризиком для економіки є війна в Україні, яка зачіпає її більше за інших, а також спроби регіону скоротити залежність від експорту енергоресурсів з рф.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми