Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Morgan Stanley дали новий прогноз по криптовалютам

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: криптовалюта

  У найближчому майбутньому на біткоїн і криптовалюту загалом чекає вельми широке розповсюдження як платіжного засобу. Це трапиться завдяки зниженню волатильності цифрових активів, низьким комісіям та психологічному прийняттю такого інструменту.

  3409_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  Як повідомив у Twitter директор Фонду захисту прав людини Алекс Гладстейн, про це йдеться у доповіді одного з найбільших інвестиційних банків світу Morgan Stanley. Документ присвячений довгостроковій перспективі переходу від фіатних до криптовалютних платежів.

  Автори доповіді констатують, що кожен шостий пристрій для точок продажу (наприклад, POS-термінали та банківські термінали) у світі працюють на програмному забезпеченні американської NCR. І саме з цим розробником у квітні уклала угоду про співпрацю криптовалютна платіжна компанія Strike.

  Експерти називають таке партнерство найважливішою віхою в еволюції використання біткоїну як платіжного засобу. Адже у США саме у фізичних, а не онлайн-магазинах здійснюється понад 85% продажів.

  “Це оголошення має важливе значення, навіть якщо невелика частина роздрібних магазинів вирішить додати криптовалютний функціонал", – підкреслили в Morgan Stanley.

  Аналітики вказують на вигідність біткоїн-транзакцій, що здійснюються за допомогою Lightning Network (протокол, що дозволяє виконувати операції офчейн, тобто не записуючи кожну з них в основний блокчейн). Комісії в цій системі близькі до нуля, що є практично для невеликих платежів, які характерні для користувачів звичайних банківських карток.

  Разом із широким прийняттям біткоїну у роздрібній торгівлі, може значно впасти і волатильність віртуальних активів, яка відлякує багатьох людей. З іншого боку, зростання купівельної спроможності біткоїну з 2020 року стабільно обганяє інфляцію в США, що видно на різних цінових графіках.

  Також із поширенням біткоїну у роздрібній торгівлі американцям не варто турбуватися і про оподаткування криптоплатежів. Аналітики зазначають, що законодавство США звільняє від податків приватні транзакції BTC в еквіваленті до $200.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми