Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З травня зміниться допомога переселенцям

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: переселенці

  Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що станом на сьогодні більше 2 мільйонів людей зареєструвались як внутрішньо переміщені особи після впровадження воєнного стану.

  4519_2354360.jpg (62.66 Kb)


  "Я знаю, що зараз, коли іде мова про внутрішньо переміщених осіб, то часто говорять про людей, які перемістились після провадження воєнного стану. Але війна триває 8 років, і кількість тих, хто з 2014 року був вимушений кинути домівки та шукати прихистку в інших регіонах країни — більша.

  На сьогодні у Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб є інформація щодо 3,4 мільйонів людей.
  З них більше 2 мільйонів — це люди, які вимушено перемістились після провадження воєнного стану. І з них 1,9 мільйона — вимушено перемістились вперше", — прокоментувала Марина Лазебна.
  Найбільше людей після широкомасштабного воєнного вторгнення Росії перемістились до Львівської, Дніпропетровської, Полтавської, Вінницької та Київської областей.
  Але загалом найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровані в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Київській областях.
  З травня допомога надаватиметься двом категоріям внутрішньо переміщених осіб:
  Тим, які перемістилися з територіальних громад, що розташовані в районі бойових дій, тимчасово окуповані, оточенні. Перелік таких громад затверджуватиме Мінреінтеграції за погодженням з Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.
  Тим, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, незалежно від того, повернулись вони до населеного пункту постійного проживання або ні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми