Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У скільки мільярдів вже обійшлася війна Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Єрмак, економіка

  Відбудова України — це пріоритет для всієї команди Володимира Зеленського.

  3510_105422.jpg (79.44 Kb)


  росія має відповідати за всі злочини та руйнування в нашій державі і саме за рахунок агресора, окрім міжнародної допомоги та грошей з нашого бюджету, потрібно відновлювати Україну.

  Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак.

  З його слів, «зараз ми оцінюємо вартість збитків від війни, яка триває. Ось деякі цифри з аналізу в межах проєкту „росія заплатить“, який зроблений командою KSE Institute (аналітичний підрозділ Київської школи економіки) за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Міністерства інфраструктури».

  Загальні втрати економіки України (прямі та непрямі) через війну коливаються від $564 млрд до $600 млрд.

  Загальна сума прямих задокументованих збитків інфраструктури досягла майже $88 млрд. Але це дані на основі публічних джерел.

  За останній тиждень прямі втрати економіки України через руйнування та пошкодження цивільної та військової інфраструктури зросли на $3.1 млрд.

  Дороги. Станом на сьогодні зруйновано або захоплено щонайменше 23 тисячі кілометрів доріг, 32 тис квадратних метрів житлового фонду.
  Маємо пошкодженими чи зруйнованими — 535 дитячих садочків, 866 закладів середньої, передвищої та вищої освіти, 231 медзакладів, 173 заводи та підприємства, щонайменше 75 адміністративних будівель, 277 мостів та мостових переходів, 11 військових аеродромів, 11 аеропортів та 2 порти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми