Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Дефолт на росії відкладається

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: дефолт

  Росії вдалося за тиждень до закінчення пільгового періоду виплатила купони за єврооблігаціями з погашенням 2022-го і 2042 року в доларах.

  8738_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це повідомило міністерство фінансів Росії.

  Ідеться про два випуски єврооблігацій: Росія-2022 та Росія-2042. За першим випуском 70% боргу, за яким РФ напередодні викупила за рублі, країна мала виплатити як купонний дохід, так і погасити номінальну вартість паперів. За другим випуском ішлося лише про виплату купонного доходу.

  Росія мала час до 4 травня, щоби все ж погасити борг згідно з контрактом - у доларах. Виплату довели до платіжного агента з цих єврооблігацій (Citibank, N.A., London Branch).

  "Платежі здійснили у валюті випуску відповідних єврооблігацій - у доларах США. Таким чином, зобов'язання щодо обслуговування суверенних єврооблігацій виконуються з дотриманням умов, встановлених емісійною документацією", - додало міністерство РФ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми