Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Світовий банк виділив нові гроші для України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Світовий банк

  З Цільового фонду Світового банку Україна отримає 495 млн євро грантової допомоги.

  3510_105422.jpg (79.44 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

  «Міністр фінансів Сергій Марченко та регіональний директор Світового банку у справах Східної Європи (Білорусь, Молдова та Україна) Аруп Банерджі підписали зміни до Угоди про грант, який буде надано Україні з Цільового фонду Світового банку в рамках програми другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення», — йдеться в повідомленні.

  Згідно з цими змінами, в рамках угоди Україна отримає від Норвегії, Австрії та США додаткові грантові кошти (в межах одного гранту) в сумі 495 млн євро.
  Як наголошує Мінфін, отримані кошти будуть спрямовані до загального фонду Державного бюджету України для забезпечення першочергових соціальних, гуманітарних видатків, видатків на охорону здоров’я, підтримки внутрішньо переміщених осіб.
  Внески до Цільового фонду вже надійшли від Данії, Ісландії, Латвії, Литви, Великої Британії, Норвегії, Австрії та США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми