Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Apple заявляють про скорочення продажів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Apple

  Apple у поточному кварталі може зіткнутися з проблемами через перебої в логістиці та викликане локдаунами в Китаї закриття заводів, що призведе до скорочення продажів на суму до $8 млрд.

  9234_90_main_new_1544788947.jpg (59.98 Kb)


  Про це аналітикам заявив фінансовий директор Apple Лука Маестрі.

  "Обмеження постачання, викликані перебоями, пов’язаними з COVID, та загальногалузевим дефіцитом кремнію, впливають на нашу здатність задовольняти попит клієнтів на нашу продукцію.

  Ми очікуємо, що ці обмеження становитимуть від $4 млрд до $8 млрд, що значно більше, ніж у березневому кварталі", — зазначив Маестрі.

  За його словами, ковідні обмеження можуть також позначитися на попиті на техніку Apple у Китаї.

  На цьому тлі акції компанії, які закрили торги у плюсі (+4,5%), вже після закриття подешевшали на 4,69% та на мінімумі коштували $155,97 за шт. Пізніше папери частково відіграли падіння і торгувалися в районі $160, але вже не піднімалися вище ціни закриття ($163,64).

  «Ковід важко передбачити», — сказав Тім Кук, виконавчий директор Apple. «І я думаю, що зараз ми робимо розумну роботу, орієнтуючись у складному середовищі», — додав він.

  Доходи Apple, згідно зі звітом за перший квартал 2022 року, зросли на 9% у річному вираженні і становили $97,3 млрд. Результати компанії за цим показником помітно перевищили очікування аналітиків, які очікували на доходи на рівні $94,1 млрд, пише FT.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми