Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Німці збільшить виплату українським переселенцям

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: переселенці

  Українці, які вимушено виїхали до Німеччини через російську агресію, зможуть отримати збільшену соціальну допомогу. Вже незабаром Бундестаг розгляне законопроект про покращення рівня соцзахисту та підтримки переселенців, які шукають роботу.

  1551_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  Якщо до цього моменту біженці з України отримували соціальну допомогу у Німеччині на підставі закону про шукачів притулку (розмір виплат для дорослих становить приблизно 300 євро на кожного), то з 1 червня українці, які отримали дозвіл на проживання відповідно до закону про перебування іноземців, будуть отримувати більше грошей.
  Переселенцям будуть платити соціальну допомогу у такому ж розмірі, як і для німецьких безробітних. За інформацією видання, базова ставка такої допомоги становити 449 євро (понад 14 тисяч гривень).
  «Відповідні зміни стануть можливими після того, як Бундестаг найближчим часом розгляне законопроект, схвалений 27 квітня федеральним урядом. На соціальний захист українських біженців уряд виділив два мільярди євро», — йдеться у повідомленні.
  Окрім цього, з червня українці, яким надали дозвіл на проживання у Німеччині, будуть отримувати соціальну допомогу у центрах зайнятості (Jobcenter).
  Нині таку допомогу надають відомства з питань соцзахисту міських адміністрацій або громад. Аби отримувати виплати, у червні українці мають реєструватися у центрах зайнятості як шукачі роботи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми