Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна може нагодувати світ і недопустити кризи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: криза

  Україна має достатній потенціал для стабілізації світового продовольчого ринку, але росія блокує українські порти та руйнує виробничу базу.

  4447_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем.

  «Говорили сьогодні про важливий не лише для України, а й для усього світу виклик — продовольчу кризу, яку провокує росія продовженням війни проти нашої держави. Україна буквально дає хліб для майже 400 млн людей на планеті, і вже зараз ООН визнає, що зростання продовольчих цін цьогоріч спричинить голод для мінімум 47 млн людей у 81 країні світу», — заявив Зеленський.

  За словами президента, Україна має достатній потенціал, щоб не допустити такої продовольчої кризи та стабілізувати продовольчий ринок.

  «Маємо всі товари, щоб постачати з наших портів в Одесі, Миколаєві, Херсонській та Запорізькій областях. Але частиною агресивної політики Росії, агресивної війни Росії проти нашої держави є саме блокада наших портів. А також свідомі для російської армії руйнації нашої виробничої бази, їхні кроки в цьому напрямку, зокрема, руйнування нашої аграрної бази», — сказав Зеленський.

  Він наголосив, що припинення війни росії проти України і повернення миру є обов’язковим, щоб не допустити продовольчої кризи і врятувати десятки країн від голоду і політичного хаосу.

  «Ми обговорили необхідність зробити все можливе для того, щоб росія розблокувала українські порти для вивезення продовольства. Це питання важливе не лише для України, ще раз це підкреслюю. І в першу чергу, я вважаю, для усього світу, і для ООН, яка його представляє», — зазначив глава держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми