Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як можна зняти готівку з карток різних банків

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, готівка

  Попри війну, банківська система вистояла та продовжує справно працювати. І незважаючи на те, що НБУ ще на самому початку закликав українців максимально використовувати безготівкові розрахунки (через комендантську годину, блокпости та інші заходи безпеки, було складно організувати своєчасне підвезення готівки до тих же банкоматів), це не означає, що від готівки варто відмовитись. Втім, єдиної інструкції її видачі для всіх банків немає – тому у кожного є особливості.

  3552_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Зокрема:

  ПриватБанк дозволяє знімати зі своїх карток по 20 тис. грн кожні 3 години.

  При знятті з Карти для виплат комісії не буде. При знятті з картки "Універсальна" комісія становить 0,5% (до війни – 1%). "Таким чином, за кілька разів реально зняти максимальний денний ліміт, встановлений Національним банком в 100 тис. грн", – зазначили аналітики.

  monobank за зняття коштів із "Білої" або "Чорної" карток візьме комісію 0,5%.

  Знімати готівку в рахунок кредитних коштів нині заборонено розпорядженням банку. Оскільки він практично не має своїх банкоматів, максимальна сума зняття визначається виключно налаштуваннями конкретного банкомату.

  Альфа-Банк по карті White дозволяє зняти без комісії до 30 тис. грн на місяць; по карті Black – до 100 тис. грн на місяць; по карті Graphite – до 150 тис. грн на місяць.

  "При цьому на добу банк дозволяє зняти з будь-якої з цих карток не більше 20 тис. грн. Якщо потрібна більша сума, доведеться йти до відділення банку", – наголошують аналітики.

  ПУМБ – максимальною сумою, яку можна отримати зі "ВсеКарти" за одне зняття у банкоматі є 10 тис. грн. Кількість операцій на добу – до 10, але її може бути збільшено.

  Таким чином за кілька разів реально зняти максимальний денний ліміт, встановлений Національним банком у 100 тис. грн.

  Райффайзен Банк обмежив максимальну суму, яку можна зняти у його чи чужих банкоматах із дебетової картки протягом доби до 30 тис. грн. При цьому кількість операцій зняття не обмежена.

  Комісія за зняття готівки з карток Райффайзена нині не стягується. "Якщо знадобиться зняти більше, доведеться звертатися до відділення банку. Тобто, встановлений Національним банком ліміт у 100 тис. грн з картки банку можна буде зняти лише в касі відділення", – розповіли аналітики.

  Ощадбанк – картки банку не підходять для зняття великих сум готівки. Банк встановив місячний ліміт зняття без комісії із популярної картки пакету "Моя картка" у розмірі 20 тис. гривень. У разі, якщо потрібно буде зняти велику суму, доведеться сплатити комісію у розмірі 1%.

  "Далеко не з кожної картки можна зняти готівку без додаткових комісій. Наприклад, при знятті з кредитної картки позикових грошей доведеться заплатити комісію в 4% (іноді навіть більше). А єдина карта, з якої знімається готівка, може вийти з ладу, загубитися або по ній просто закінчиться термін дії. Тому бажано мати під рукою картку, яку можна поповнювати без комісії. І з якої можна знімати готівку без комісії у будь-якому банкоматі", – резюмували аналітики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми