Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Безготівкові розрахунки знову набирають обертів

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Кількість терміналів для безготівкової оплати, що належать державному Приватбанку, за два тижні зросла на 42%, причому малий бізнес активніше відновлював оплату карткою.

  6672_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це йдеться у виступі керівника дирекції обслуговування бізнес-клієнтів ПриватБанку Євгена Заіграєва на XVII Щорічній Конференції "Кредитування та управління кредитним ризиком корпоративних та МСБ клієнтів під час війни Credit|Risk|War".

  Так, із початком повномасштабної війни РФ проти України кількість активних терміналів впала на -66% на своєму мінімумі, а обсяг транзакцій впав на 39% за термін з 24 лютого до 13 березня.

  Проте протягом останніх двох тижнів 26 квітня - 10 травня кількість активних POS-терміналів відскочила на 42%, а обсяги транзакцій – на 38%.

  При тому, що найбільше мережу POS-терміналів згорнули заклади харчування (до 81%), вони ж відновили безготівкову оплату на 44,8%. Також серед сфер, який суттєво згортули активність терміналів – одяг та електроніка, проте за останні два тижні вони відновили її на 64,8% та 44,2% відповідно.

  Загалом, малий та середній бізнес відновив мережу терміналів на 50% у травні, а великий – лише на 12,9%. При тому, що максимальне падіння для МСБ становило 66,2% та 37,7% відповідно.

  За обсягами, малий бізнес не лише відбив втрати перших тижнів вторгнення, але й перевищив їх: обсяги транзакцій за перші три тижні впав на 62,4%, а відновився у травні на 69,2%.

  Великий бізнес, натомість, не може наздогнати своїх втрат, і за останні два тижні лише сокротив обсяг транзакцій на 8,9%  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми