Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У світі може початися голод

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: голод, сільське господарство

  Уряд Індії обмежив експорт пшениці. У наказі міністерства торгівлі говориться, що це робиться для забезпечення загальної продовольчої безпеки країни та потребує підтримки сусідніх та вразливих країн. Країна почала готуватися до дефіциту через війну в Україні, яку розгорнула РФ.

  4447_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Пшениця буде дозволена для вивезення лише у разі "поставок, за якими було видано безвідкличний акредитив". Про це пише The Times of India.

  "Експорт також буде дозволено на підставі дозволу, наданого урядом Індії іншим країнам для задоволення їхніх потреб у продовольчій безпеці, та на підставі запиту їхніх урядів", – йдеться у документі.

  Ще в четвер, 12 травня, перед комітетом міністрів на чолі з міністром внутрішніх справ Індії Амітом Шахом було поставлено питання про запаси пшениці для задоволення встановлених законом вимог щодо продовольчої безпеки та інших схем соціального забезпечення. Чиновники висловили стурбованість нинішніми темпами експорту пшениці в інші країни і ймовірною тенденцією в найближчі кілька місяців через російсько-українську війну.

  Як повідомляє New Delhi Television Limited, світові покупці розраховували на Індію – другого за величиною виробника пшениці у світі – щодо постачання після того, як рашисти здійснили морську блокаду в Україні та експорт виявився неможливим. Також рішення про заборону експорту пшениці було ухвалено після величезних втрат урожаю через сильну спеку в березні. Серед факторів також є те, що інфляція в Індії у квітні зросла до 7,79%.

  Крім того, цей крок є "розворотом планів", оскільки ще два дні тому уряд оголосив про свої плани щодо збільшення експорту. "Центр направить торговельні делегації до Марокко, Тунісу, Індонезії, Філіппін, Таїланду, В'єтнаму, Туреччини, Алжиру та Лівану для вивчення можливостей збільшення експорту пшениці з Індії", — йдеться у заяві уряду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми