Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Перший фармгігант пішов з росії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фармацевтика

  Американська фармацевтична компанія Bristol-Myers Squibb (BMS) 18 травня почала процес передачі російського бізнесу своєму партнеру у Центральній та Східній Європі — компанії Swixx BioPharma.

  1011_p_471_1_slidertop2.jpg (147.77 Kb)

  Про це пише профільне російське видання Vademecum з посиланням на джерело, близьке до BMS.

  Інформацію підтвердили ще два співрозмовники, які працюють із фармкомпанією.

  Зазначається, що до кінця червня 2022 року BMS закриє всі дослідження, що спонсоруються нею в росії.

  «Співробітникам російського підрозділу BMS (ТОВ „Брістол Майєрс Сквібб“) запропонували перейти на роботу в Swixx BioPharma, а також пообіцяли компенсацію. У росії Swixx керує ТОВ „Свікс Біофарма“ та ТОВ „Свікс Хелскеа“. Їхня сукупна виручка в 2021 році становила 3,3 млрд рублів. У Європі Swixx представляє інтереси BMS у таких країнах, як Болгарія, Естонія, Латвія та інших», — йдеться у статті.

  За даними СПАРК-Інтерфакс, виручка «Брістол Майєрс Сквібб» в 2021 році становила 24,3 млрд рублів, чистий прибуток — 588,6 млн рублів.

  При цьому BMS — перша глобальна фармкомпанія, що оголосила про передачу комерційних операцій на російському ринку іншій структурі. З березня 2022 року іноземні фармкомпанії оголошували лише про обмеження своєї діяльності в росії — призупинення інвестицій та відмову від запуску нових клінічних випробувань. Серед них, зокрема, Pfizer, Sanofi, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, GSK, Takeda.

  Bristol-Myers Squibb — американська біофармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці ліків для лікування онкологічних, ендокринних та інфекційних захворювань.

  У списку найбільших публічних компаній світу Forbes Global 2000 за 2021 рік Bristol Myers Squibb посіла 410 місце, це одна з найбільших фармацевтичних компаній світу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми