Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Перший фармгігант пішов з росії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фармацевтика

  Американська фармацевтична компанія Bristol-Myers Squibb (BMS) 18 травня почала процес передачі російського бізнесу своєму партнеру у Центральній та Східній Європі — компанії Swixx BioPharma.

  1011_p_471_1_slidertop2.jpg (147.77 Kb)


  Про це пише профільне російське видання Vademecum з посиланням на джерело, близьке до BMS.

  Інформацію підтвердили ще два співрозмовники, які працюють із фармкомпанією.

  Зазначається, що до кінця червня 2022 року BMS закриє всі дослідження, що спонсоруються нею в росії.

  «Співробітникам російського підрозділу BMS (ТОВ „Брістол Майєрс Сквібб“) запропонували перейти на роботу в Swixx BioPharma, а також пообіцяли компенсацію. У росії Swixx керує ТОВ „Свікс Біофарма“ та ТОВ „Свікс Хелскеа“. Їхня сукупна виручка в 2021 році становила 3,3 млрд рублів. У Європі Swixx представляє інтереси BMS у таких країнах, як Болгарія, Естонія, Латвія та інших», — йдеться у статті.

  За даними СПАРК-Інтерфакс, виручка «Брістол Майєрс Сквібб» в 2021 році становила 24,3 млрд рублів, чистий прибуток — 588,6 млн рублів.

  При цьому BMS — перша глобальна фармкомпанія, що оголосила про передачу комерційних операцій на російському ринку іншій структурі. З березня 2022 року іноземні фармкомпанії оголошували лише про обмеження своєї діяльності в росії — призупинення інвестицій та відмову від запуску нових клінічних випробувань. Серед них, зокрема, Pfizer, Sanofi, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, GSK, Takeda.

  Bristol-Myers Squibb — американська біофармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці ліків для лікування онкологічних, ендокринних та інфекційних захворювань.

  У списку найбільших публічних компаній світу Forbes Global 2000 за 2021 рік Bristol Myers Squibb посіла 410 місце, це одна з найбільших фармацевтичних компаній світу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми