Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як українцям отримати по 700 злотих у Польщі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польща

  Українці в Польщі можуть податися на фінансову допомогу від International Rescue Committee (Міжнародного Комітету Порятунку). Реєстрація на участь у програмі уже триває.

  1088_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Організація IRC у Польщі приймає від українців заявки на грошову підтримку. Розраховувати на допомогу можуть ті громадяни України, які перетнули українсько-польський кордон після 24 лютого 2022 року.

  Що передбачає програма підтримки українців від IRC
  Міжнародний Комітет Порятунку виплачує по 710 злотих на 1 особу + 610 злотих на кожного члена сім’ї щомісяця. Однак примітно, що ця допомога одноразова, а гроші надходитимуть лише 3 місяці.
  Важливо! Умови такі самі, як і в програмі допомоги від ООН. Якщо ви вже отримували грошову допомогу від ООН, то в цій програмі не потрібно реєструватися.
  Умови отримання 700 злотих від Міжнародного Комітету Порятунку
  Як ми уже згадували, виплати розраховані на осіб, які прибули до Польщі після 24 лютого поточного року. При цьому, не обов’язково перетинати українсько-польський кордон, можливий в’їзд і з інших країн.
  У учасника програми наявність оформленого номера PESEL чи банківського рахунку не вимагатимуть — достатньо штампу про перетин українського кордону 24 лютого чи пізніше.
  В умовах програми не прописано, що фінансова підтримка поширюється лише на громадян України, тобто виплати можуть отримати й громадяни інших країн.
  Зверніть увагу: якщо ви уже реєструвалися на отримання допомоги від ООН, але ще її не отримали або взагалі не брали участь у цій програмі, ви маєте право на грошову допомогу у рамках програми від IRC.
  Як зареєструватись на отримання 700 злотих
  Подати заявку потрібно заздалегідь, зареєструвавшись на порталі.
  Після успішної реєстрації впродовж двох тижнів учасникам прийде СМС з часом і місцем, куди треба прийти для заповнення анкети (відділення організації у Польщі є лише у Варшаві).
  Заповнивши анкету, протягом двох тижнів очікуйте що одне СМС із кодом, який дозволить отримати кошти у будь-якому відділенні MoneyGram.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми