Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Moody's повідомило, що Україна потребує $50 млрд допомоги

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Міжнародне агентство Moody’s оцінює потреби України у фінансуванні на 2022 рік приблизно 50 млрд доларів (35% ВВП). Агентство прогнозує зростання державного боргу приблизно до 90% ВВП із приблизно 49% на кінець 2021 року.

  3114_75814_vwrn23bkoynf_w_700.jpg (47.55 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні агентства.
  «Тяжкість економічної шкоди від військового конфлікту, що затягнувся, матиме довгострокові негативні наслідки для державних фінансів, збільшуючи ризики для стійкості боргу», — йдеться в повідомленні.
  Moody’s очікує, що значна міжнародна фінансова підтримка допоможе пом’якшити прямі зовнішні ризики та ризики ліквідності.
  За оцінками Moody’s, міжнародні фінансові інститути та інші донори виділили близько 38 млрд доларів фінансової підтримки, з яких 5 млрд доларів вже були видані з початку вторгнення, що має покрити значну частину розрахункових потреб України у фінансуванні на 2022 рік.

  Крім того, відкриття рахунку в Міжнародному валютному фонді (МВФ) для спрямування донорських ресурсів на платіжний баланс та бюджетні потреби, включаючи можливість для країн передавати спеціальні права запозичення, призведе до подальшого збільшення фінансування.

  «Занепокоєння щодо стійкості такого високого тягаря державного боргу в середньостроковій перспективі може ускладнити подальший доступ до офіційного фінансування з метою обслуговування комерційного боргу, збільшуючи ймовірність реструктуризації боргу та покладання збитків на кредиторів із приватного сектору», — зазначають у Moody’s.
  Запропонований Конгресом Сполучених Штатів законопроект, який вимагає від Мінфіну США добиваться комплексного полегшення боргу України, зокрема від груп комерційних кредиторів, свідчить про такі ризики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми