Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Більшість європейів є власниками криптовалюти

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: криптовалюта

  Міжнародним агентством маркетингових досліджень Kantar на замовлення криптовалютної біржі BitMEX було проведено опитування. За результатами дослідження виявлено, що 55% респондентів із Європи заявили про наявність доходів від інвестицій у цифрові активи.

  3409_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  Метою опитування було визначення тенденцій та поінформованості спільноти про web3, а також необхідність кращого розуміння поточних потреб інвесторів. Було опитано 3 тисячі учасників, що живуть у Європі, Азії та Латинській Америці.

  Згідно з результатами, 3 з 5 європейців хоча б частково зберігають свої заощадження в криптовалютах. Аналітики зазначили, що 70% цієї групи вважають головною метою примноження сімейного бюджету.
  Заключна частина звіту свідчить, що дохід 60% європейських респондентів збільшився на 50% по відношенню до початкового вкладу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми