Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Берлін дозволив обмін гривню на євро

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: євро

  Біженці від війни в Україні з 24 травня зможуть обмінювати у банках Німеччини гривні на євро.

  6926_880x5_331903.jpg (45.6 Kb)


  Відповідної домовленості досягнуто між міністерством фінансів ФРН, Німецьким федеральним банком (Бундесбанком), Об’єднанням німецьких кредитних інститутів (Deutsche Kreditwirtschaft — DK) та Національним банком України.
  Міністерство фінансів ФРН, Бундесбанк та Нацбанк України підписали домовленість про обмін 1,5 млрд гривень на євро. Цей документ є важливою умовою для обміну, рамки якого узгоджені з DK. Deutsche Kreditwirtschaft має намір надати підтримку біженцям і разом з банками та ощадкасами, що беруть участь, реалізувати програму обміну, зазначається в пресрелізі.

  Умови обміну
  Біженці з України з 24 травня зможуть обмінювати у банках-учасниках до 10 тисяч гривень. Допускається обмін цієї суми як повністю, так і частинами.
  Приймаються банкноти номіналом 100, 200, 500 та 1000 гривень чинних серій Нацбанку України.
  Комісію за обмін на євро не стягуватимуть.
  Обмін проводиться на підставі курсу, оприлюдненого на вебсайті Бундесбанку.

  Обмін гривень на євро фіксуватиметься в онлайн-додатку Європейського Центробанку (ЄЦБ), щоб уникнути перевищення встановленої стелі обміну 10 тисяч гривень. При цьому перевірятимуться та зберігатимуться особисті дані кожного повнолітнього біженця з України, який бажатиме обміняти гроші. Для посвідчення особи буде достатньо документів, які потрібні біженцям із зони воєнних дій в Україні для відкриття базового рахунку в Німеччині.

  Програму обміну гривень на євро заплановано поки що строком на три місяці. Фінансові втрати, які можуть відбутися в рамках обміну, відшкодовуватимуться за рахунок федерального бюджету.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми