Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

росія перебуває на грані дефолту

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: дефолт

  росія не змогла виплатити інвесторам відсотки у розмірі 1,9 млн дол. і спричинила страхову виплату. Попри це суми недостатньо, аби спричинити крос-дефолт за іншими інструментами.

  2363_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомляє Bloomberg.
  Комітет з визначення кредитних деривативів (Credit Derivatives Determinations Committee, CDDC) заявив, що за кредитними дефолтними свопами відбулася «невиплата», оскільки росія не включила додатковий відсоток у прострочену виплату облігацій, здійснену в середині травня.
  Кредитні дефолтні свопи (CDS) є інструментом страхування, за якого емітент такого свопу зобов’язується погасити борг третьої сторони, боржника, у разі невиплати. Після повномасштабного вторгнення інвестори почали купувати CDS на російський борг, а водночас — і сам російський борг, який котирувався в рази дешевше за номінальну вартість.
  Торгівля одночасно і борговими паперами рф, і дефолтними свопами, яку також називають базовою торгівлею, стала особливо популярною після 24 лютого. У звичайні часи такі транзакції не мають особливого сенсу, адже вартість боргу та хеджування рухаються обернено, зазвичай компенсуючи один одного.
  Заборгованість, яку Комітет визнав непогашеною, уже настала, тому такі інвестори претендуватимуть на одразу дві виплати — за самим боргом і потім за його страхуванням.
  Попри порівняно невелику суму, пропущена виплата призведе до розкриття всіх непогашених кредитних дефолтних свопів росії. За даними Depository Trust & Clearing Corp., загалом кредитний дефолтний своп охоплює 1,5 млрд дол. російського боргу на кінець травня.

  Водночас підкреслюється, що несплати 1,9 млн дол недостатньо, щоб викликати перехресний дефолт за іншими інструментами. Мінімальний поріг для такої події становить щонайменше 75 млн дол., згідно з документами на інші російські єврооблігації, перевіреними Bloomberg.

  Раніше CDDC визнав спробу росії перевести рублі для погашення боргу «неспроможністю оплатити», проте протягом пільгового періоду рф все ж виплатила борги у валюті. Саме протягом цього періоду накопичилися 1,9 млн доларів, про які заявив Комітет.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми