Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У клієнтів monobank почалися проблеми за кордоном

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: monobank

  Клієнтка monobank Наталія не змогла зняти гроші зі своєї картки за кордоном. Банк раптово та без попереджень заблокував можливість користуватися його послугами.

  2460_5a5dcb23447aa.png (22.67 Kb)


  Про це вона залишила відгук на сайті Мінфіну.
  Через деякий час після відкриття картки та її поповнення банк припинив обслуговування клієнтки, а її гроші заблокував. Дізналася вона про це тільки коли хотіла зняти гроші за кордоном і зробити це не змогла.
  «Хотіла зняти кошти з картки за кордоном і не змогла... Виявилося, що банк прийняв рішення припинити моє обслуговування, заблокувавши мої кошти», — пише Наталя.
  «Обслуговуюсь у багатьох банках і ніхто жодного разу не приймав таких рішень! Ніхто не блокував просто так мої кошти, без пояснення причини! Ніхто не просив писати заяви, а потім робити селфі, а потім танців з бубном щоб повернути свої кошти», — додає вона.
  Кошти зрештою банк повернув, однак зазначив, що «на основі накопиченої інформації з різних джерел банк може прийняти рішення про відмову в подальшому обслуговуванні на свій розсуд і без вказівки причин, згідно з пунктом договору 6.3.1. Для уточнення вищезазначеної ситуації monobank безпосередньо зв’язався» з клієнткою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми