Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Чи варто зараз купувати долари

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: долари, валюта

  Долару спрогнозували стабільність і найбільшу привабливість для вкладень.

  0389_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Хоча початок чергового тижня приніс подорожчання курсу євро та невелике зниження курсу долара, експерти рекомендують українцям вкладатися в долар, оскільки стан заокеанської валюти набагато стійкіший, ніж будь-якої іншої.

  Так, за словами економічного експерта Олексія Куща, на користь більшої стабільності долара грає вища облікова ставка Федеральної резервної системи США, що дозволить знизити інфляцію. Водночас низька облікова ставка 0,25% у єврозоні призведе до вищої інфляції та девальвації євро.

  «Також на користь долара говорить і той факт, що економіка США має профіцит енергоресурсів і не залежить від зростання цін на них, тоді як ЄС та Азія змушені енергоресурси імпортувати, що знов негативно впливає на стабільність їхньої валюти», — говорить Олексій Кущ у коментарі «Телеграфу».

  Також експерт радить диверсифікувати свої заощадження та вкладатись у гривню, використовуючи фінансові інструменти, які можуть принести 10-15% річних, наприклад військові облігації.

  «Девальвація гривні неминуча, але коли це станеться і на яку суму — передбачити фактично неможливо, особисто я б далі ніж на місяць не заглядав і думаю, що до середини липня за долар будуть давати не більше 40 гривень», — наголосив Олексій Кущ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми