Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кабмін змінив виплати для переселенців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Кабмін, переселенці

  Мінреінтеграції оновило перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 22 червня. Внутрішні переселенці з цих громад мають право на виплати 2000-3000 гривень.

  4100_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
  Громади у переліку
  Загалом до переліку увійшли 8 областей. Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (52), Херсонської (49), Миколаївської (24), Сумської (18) областей. Загалом у переліку зараз 304 громади.
  Критерії для громад
  Перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.
  Є три критерії, на які при цьому спираються:
  території, що є тимчасово окупованими;
  території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
  території, де тривають активні бойові дії.
  Нагадаємо, Кабінет міністрів змінив порядок підтримки окремих категорій населення, яке постраждало через військову агресію рф проти України. Допомога надаватиметься лише мешканцям районів у зоні бойових дій та тим, у кого зруйновано житло.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми