Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

росія на грані дефолту - Bloomberg

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: дефолт

  росію відділяють від дефолту всього кілька годин, сьогодні ввечері закінчується пільговий період за пропущеними платежами за облігаціями на суму близько 100 млн доларів, заблокованими через широкомасштабні санкції.

  62_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це повідомляє Bloomberg.
  Видання зазначає, що офіційної заяви не буде, і росія вже оскаржує це позначення, але якщо інвестори не отримають свої гроші до встановленого терміну, в понеділок вранці настане дефолт.
  Поки це в основному символічна подія, враховуючи, що Росія вже є економічним, фінансовим і політичним ізгоєм в більшості країн світу. Але це показує, як США, Європа та інші країни закрутили гайки з моменту початку вторгнення в Україну в лютому, щоб зробити для Росії практично неможливим ведення нормальної фінансової діяльності.
  Для росії це буде перший іноземний дефолт з моменту відмови більшовиків від боргів царської епохи в 1918 році.
  На початку цього року країна була дуже близька до такого моменту, але зуміла втекти, змінивши методи оплати. Згодом цей альтернативний шлях був перекритий у травні — всього за кілька днів до виплати 100 мільйонів доларів — коли США закрили лазівку в санкціях, яка дозволяла американським інвесторам отримувати виплати за державними облігаціями.
  Тепер питання в тому, що станеться далі, оскільки ринки стикаються з унікальним сценарієм дефолту позичальника, який має готовність і ресурси платити, але не може.
  «Оголошення дефолту — це символічна подія. російський уряд вже втратив можливість випускати боргові зобов’язання, деноміновані в доларах. Вже зараз росія не може займати у більшості зарубіжних країн», — заявив Такахіде Кіучі, економіст дослідницького інституту Nomura в Токіо.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми