Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт прогнозує стрімкий ріст біткоїна

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біткоїн

  Популярний крипто-аналітик, який точно передбачив крах Bitcoin у травні 2021 року та різке зниження цього року, впевнений, що ми можемо побачити експоненційне зростання BTC у найближчі роки.

  9847_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  «Дейв Хвиля» повідомив своїм 118 000 підписників у Твіттері, що, ґрунтуючись на його моделі логарифмічної кривої зростання (LGC), Bitcoin потенційно може зрости більш ніж на 1100% протягом наступних чотирьох років.

  «Хто сказав, що ми не отримаємо щось подібне? Основна ідея на цьому графіку полягає в тому, що багаторічна лінія тренду, що проходить через LGC, функціонує як середнє значення ціни» — таким чином, аналітик прогнозує стійке ралі ВТС до 260 000 доларів до 2026 року.
  Інші прогнози
  Абсолютно протилежну думку висловив популярний криптостратег під нікнеймом CryptoCapo, який неодноразово пророкував значні зниження курсу Bitcoin (BTC). Він вважає, що вартість провідного активу продовжуватиме падати.
  CryptoCapo впевнений, що відскок ціни після падіння до 17 708 доларів за монету помилково визнано відновленням ринкової ситуації. На його думку, дані індикаторів технічного аналізу показують наближення глибшого просідання. Також трейдер застеріг від входження в ринок у подібній ситуації.
  «Низькі значення спостерігаються у кожному показнику. Аналіз графіків на різних таймфреймах фіксує приховані ведмежі дивергенції. Унікальність спадного сценарію не дає достатньої інформації щоб назвати мінімальну точку, до якої відбуватиметься падіння, яке ми очікуємо».
  Нагадаємо, у березні 2022 року CryptoCapo попередив спільноту про зниження ціни ВТС на 50%, на момент прогнозу вартість активу становила $ 44 000.
  Також аналітик повідомив, що наступний цикл падіння стане фінальним. Прогнозованим дном, на його думку і без жодних гарантій, є $ 16 000.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми