Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Розмір аліментів на дитину збільшити

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: аліменти

  Із 1 липня в Україні збільшується прожитковий мінімум, а разом із ним — і мінімальний розмір аліментів на дитину та інші соцвиплати.

  39_4_28.jpg (43.14 Kb)


  Як повідомили у пресслужбі Західного міжрегіонального управління Мін’юсту, за законом, мінімальна сума виплат на одну дитину не може бути меншою за половину прожиткового мінімуму, розраховуваного для дитини відповідного віку.

  За цією формулою, мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину віком до 6 років становитиме 1100,5 грн.
  Для дітей від 6 до 18 років сума трохи більша — 1372 грн.
  Процес зміни грошових надходжень відбувається автоматично, тож до органів виконавчої служби додатково звертатися не потрібно.
  Водночас максимальний розмір аліментів дорівнює десятьом прожитковим мінімумам на дитину відповідного віку. Батьки можуть виплачувати більшу суму за встановлену, якщо пропишуть це в договорі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми