Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ прогнозує складний 2023 рік

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ

  2023 року може початися глобальна економічна рецесія. Ситуація у світовій економіці значно погіршилась із квітня, а ризики продовжують зростати. При цьому 2023 рік, ймовірно, буде ще тяжчим, ніж 2022-й.

  6210_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Про це заявила глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Кристаліна Георгієва, пише Reuters. За її словами, МВФ вже найближчими тижнями погіршить прогнози для світової економіки і на 2022 рік.

  Очікується, що МВФ опублікує оновлений прогноз на 2022-й та 2023-й роки наприкінці липня. У квітні Фонд погіршив прогноз майже на цілий процентний пункт до 3,6% ВВП.

  «Перспективи з часу нашого останнього оновлення у квітні значно погіршилися. Ми увійшли в дуже неспокійні води», — сказала Георгієва. На питання про реальність глобальної рецесії вона відповіла: «Ризик зріс, тому ми не можемо цього відкидати».

  За її словами, останні економічні дані показали, що деякі великі економіки, зокрема Китаю та росії, скоротилися у другому кварталі. А у 2023 році ризики будуть ще вищими.

  «2022 рік буде тяжким, 2023-й, можливо, буде ще тяжчим. Ризики рецесії на цей рік збільшилися», — сказала глава МВФ.

  Вона закликала світові центральні банки та міністерства фінансів посилити співпрацю. Головною метою, на думку Георгієвої, має стати взяття під контроль інфляції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми