Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс біткоїна повернеться до "хмарних" показників

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біткоїн

  Команда аналітиків Finder, що складається з 53 фахівців, прогнозує зниження вартості Bitcoin до $13 676.

  9307_22.jpg (96.22 Kb)


  В своєму прогнозі експерти заявляють, що в результаті майбутньої низхідної тенденції на ринку Bitcoin курс монети впаде на 31% від поточного значення і досягне дна на позначці $13 676. Потім виникне висхідний рух, і до кінця року монета подорожчає майже вдвічі до $25 473.
  Аналітики також назвали фактори, які вплинуть на зниження вартості Bitcoin:
  збільшення прибутковості вкладів у фіатних валютах по всьому світу;
  високий рівень інфляції;
  зменшення балансу центробанків.

  Водночас фахівці позитивно налаштовані щодо майбутнього головної криптовалюти та високо оцінюють її потенціал. На їхню думку, до 2025 року ціна активу збільшиться до $106 757, а до 2030 року — до $314 314.
  75% аналітиків вважають, що падіння ринку криптовалют закінчиться не пізніше червня 2023 року. При цьому лише 29% експертів передбачають закінчення «криптозими» до кінця 2022-го.
  На момент написання головна криптовалюта торгується на рівні $19 767. За останні сім днів актив впав на 3,50%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми