Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

"Переддефолтний": Fitch знизило рейтинг України

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: дефолт

  Не виключають зниження до рейтингу до "RD" (обмежений дефолт).

  2375_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній валюті з "CCC" до "C" (переддефолтний).

  Про це повідомляється на сайті Fitch.

  "Почався процес, подібний дефолту. 20 липня уряд України офіційно оголосив про згоду на відстрочку погашення зовнішнього боргу на 24 місяці. Fitch розглядає це як початок процесу обміну проблемного боргу, що відповідає рейтингу "C" як для рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті, так і для цінних паперів", - йдеться в повідомленні.

  Подальше зниження рейтингу до "RD" (обмежений дефолт) вважають ймовірним.

  У Fitch вважають, що є ризик пропущених платежів, "оскільки уряд прагне зберегти ліквідність в умовах гострого тиску на військові витрати".

  "В цілому, ми очікуємо, що буде потрібна ширша реструктуризація державного комерційного боргу, хоча терміни залишаються невизначеними. Це відображає серйозний стрес для макрофінансового становища України, державних фінансів і зовнішніх фінансів внаслідок затяжної війни", - зазначає агентство.

  Рейтинг дефолту емітента в національній валюті знизили з "CCC" до "CCC -".

  "Менший ризик дефолту, ніж за боргом в іноземній валюті, частково відображає дещо більшу здатність уряду обслуговувати борг в акредитиві і більш серйозні перешкоди для реструктуризації", - йдеться в повідомленні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми