Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Інвестори дали негативні прогнози по світовій економіці

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Очікування глобального зростання та корпоративних прибутків впали до рекордно низького рівня, а рівень готівки, навпаки, рекордно зріс більш як за два десятиліття.

  6302_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це свідчить щомісячне опитування менеджерів фондів Bank of America, повідомляє Reuters.
  Опитування проводилося з 8 по 15 липня серед майже 300 інвесторів, які контролюють активи в управлінні на загальну суму 800 млрд дол.
  Результати продемонстрували «жахливий рівень песимізму інвесторів», що перевершує глибину пандемії COVID-19 та світову фінансову кризу 2008 року.
  Зазначається, що інвестори підвищили рівень готівки до 6%, що є найвищим показником з жовтня 2001 року. Водночас розподіл акцій впав до рівня, який востаннє спостерігався після краху Lehman Brothers у 2008 році.
  Побоювання щодо рецесії зросли до рівня, який востаннє спостерігався у травні 2020 року, а настрої інвесторів залишаються на максимальному «ведмежому рівні».
  І хоча три чверті опитаних менеджерів фондів очікують зниження інфляції в наступні 12 місяців, фон залишається «стагфляційним» з високою інфляцією та уповільненням підтримуючого настрою зростання.
  Перспектива збереження високої інфляції є найвищим ризиком для світових ринків, за ним іде глобальна рецесія. Війна росії проти України опустилася на 5 рядок серед ризиків.
  Половина опитаних інвесторів хочуть, щоб компанії зміцнили свої баланси, у той час як менш як третина хотіли б бачити більше капітальних витрат.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми