Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як продаж зерна вплине на курс гривні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зерно, гривня

  Цього тижня має стартувати експорт зерна морським коридором з України. 22 липня у Стамбулі представники України, Туреччини, ООН та Росії підписали низку угод для зняття блокади українських портів. Запуск цього процесу дозволить Україні отримати валютний виторг.

  7663_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Економічний експерт Данило Монін розповів, яким буде курс долара у разі повноцінної роботи зернового експорту та якщо його запустити не вдасться.

  За його словами, морський експорт зерна може стабілізувати курс валют, хоча й не варто очікувати від нього надто багато.

  «Крім зерна є ще багато факторів, що впливають на курс — перекази з-за кордону або, особливо, фінансова допомога, ситуація з якою поки що незрозуміла. І в цьому сенсі експорт зерна не є найголовнішим», — вважає експерт.
  За прогнозом Данила Моніна, у разі повноцінного запуску зернового експорту морем, у серпні курс долара не зросте більше ніж 38-39 гривень, якщо ж експорту не буде, або він працюватиме з перебоями через обстріли росії, за долар будуть віддавати не менше ніж 40 гривень, а може й більше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми