Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

5 сервісів з отримання грошей

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гроші

  Тема міжнародних грошових переказів, яка завжди цікавила українців, стала як ніколи актуальною та злободенною.

  1289_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Які допоможуть швидко і вигідно відправити гроші за кордон, чи отримати переклад звідти.
  Revolut
  Відомий англійський необанк Revolut спростив реєстрацію для українців, які опинилися за кордоном. Revolut дозволяє відкрити мультивалютний рахунок (у переліку — 30 валют, включаючи долар США, євро, польський злотий, англійський фунт та багато іншого).
  Perekaz24
  Польська система швидких міжнародних грошових переказів Perekaz24 дозволяє здійснювати миттєві перекази не лише з Польщі, а й з інших країн Європи в Україну і навпаки.
  Реєстрація в системі займає всього кілька хвилин. Для того щоб збільшити ліміт на перекази, потрібно пройти ідентифікацію клієнта, після чого встановлюється денний ліміт у розмірі 2 тис. дол. та місячний ліміт у розмірі 10 тис. дол.
  Fin.do
  Платформа миттєвих переказів Fin.do — це мобільний додаток міжнародних грошових переказів, який дозволяє здійснювати миттєві перекази у більш ніж 50 країнах світу в будь-якій валюті.
  Для того щоб вілправити переказ, необхідно прив’язати свою картку платіжної системи MasterCard. Сума переказу списуватиметься з цієї картки.
  TransferGo
  TransferGo — міжнародна компанія, що пропонує послуги вигідного переказу грошей із мінімальними комісіями. Обслуговує кілька десятків валют у 55 країнах світу та має офіси по всій Європі, зокрема, у Лондоні, Берліні, Стамбулі та Варшаві.
  PayPal
  Найбільша електронна платіжна система PayPal (420 мільйонів клієнтів із понад 200 країн) у цей нелегкий для нашої країни час зробила кілька кроків назустріч українцям. Компанія дозволила виведення зі своїх рахунків на українські банківські картки.
  До наявного акаунту PayPal можна прив’язати банківські картки у гривні для заведення коштів, а також банківські картки у доларах та євро — для виведення. Рахунки PayPal можна використовувати для отримання переказів із будь-якої країни світу, переказів та виведення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми