Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В United24 додалась нова функція

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: United24

  На платформі для збирання коштів на підтримку України United24 для бізнесу відкрили можливість донатити на конкретну ціль. Наприклад, на відновлення певних лікарень, закупівлі броньованих автомобілів швидкої допомоги для евакуації поранених і т.д. Компанія може обрати для себе окрему ціль та повністю закрити її.

  5955_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. "Україна потребує підтримки, щоб лікувати поранених, захищати медиків, розмінувати поля та відновлювати зруйновані окупантами лікарні та культурні об'єкти", – зазначив міністр і закликав бізнес долучитися до зборів.

  Станом на 28 липня на платформі відкрито збір коштів на 11 цілей. Серед них медичний евакуаційний транспорт, апарати зовнішньої фіксації поранених, відновлення Тростянецької лікарні та інші.

  "Закликаю великий та середній бізнес долучатися до допомоги України. Про вас дізнається весь світ", – додав Федоров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми