Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Чому подешевша долар і чого чекати надалі

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  За словами аналітика, валютний ринок буде відносно спокійним, проте невеликі коливання все ж очікуються.

  2309_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Останнім часом валютний ринок поступово стабілізується в усіх сегментах, а курс гривні на готівковому ринку посилився до менш ніж 40 гривень/долар. Однією з причин зниження курсу долара стало зменшення ажіотажного попиту й зростання пропозиції готівкової валюти.

  Про це розповів старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович.

  "Готівковий ринок збалансувався завдяки тому, що відбулося зменшення ажіотажного попиту, а також зросла пропозиція готівкової валюти, в тому числі і за рахунок відкладеної пропозиції з боку фізичних осіб.посприяло зменшенню ажіотажу і рішення НБУ дозволити придбання валюти в банках з подальшим її розміщенням на депозит", - зазначив анатілітік.

  За його словами, далі валютний ринок буде відносно спокійним з невеликими коливаннями близько до поточних рівнів.

  Експерт вважає, що повернення міжбанківського валютного ринку до стану дефіциту - очікуване явище. Він припускає, цілком ймовірно, що дисбаланси будуть залишатися і далі, а тому збережеться і потреба в інтервенціях НБУ.

  Нагадаємо, вчора курс гривні до долара в банківських обмінниках Києва зміцнився до 39,68 грн / дол. Продати американську валюту в середньому можна було за курсом 38,60 грн за долар.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми