Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Нова пошта" платитиме допомогу внутрішньо переміщеним особам

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Нова пошта

  Нова пошта запустила нову послугу для внутрішньо переміщених осіб — усі ВПО можуть скористатися відділеннями НП, щоб отримати фінансову допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

  86_3234_1.jpg (19.21 Kb)


  Допомога ВПО від ООН

  Раніше Кабмін затвердив постанову про додаткові виплати ВПО у рамках спільного проєкту зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН.
  Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2 220 грн один раз на місяць на кожного члена родини, але не більш як для трьох осіб.
  Гроші надходитимуть протягом трьох місяців через систему Міжнародних грошових переказів Western Union на території України.
  Виплата допомоги в межах реалізації проєкту здійснюється додатково, без подання окремого звернення ВПО.

  Тобто, потрібно бути оформленим як ВПО, а додатково звертатись до ЦНАПу не потрібно. На ваш контактний номер мобільного телефону має надійти повідомлення від Всесвітньої продовольчої програми ООН з кодом та інформацією про те, як отримати грошовий переказ.
  Виплати від ООН через НП
  У пресслужбі Нової пошти повідомили, що люди, які були вимушені переїхати в інші регіони через війну та яким нарахована допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН, можуть отримати її у відділеннях НП.
  Під час оформлення фінансової допомоги потрібно обрати спосіб отримання допомоги — Нова пошта. Далі вам має надійти повідомлення з кодом від партнера ООН в Україні.
  Як отримати виплати:
  прийдіть до найближчого відділення;
  повідомте оператору, що вам необхідно отримати переказ від Western Union;
  назвіть ваш код;
  покажіть відповідний документ, який ідентифікує вашу особу.
  З питаннями щодо нарахування грошової допомоги можна звертатися на гарячу лінію Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за телефоном 080030771.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми