Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна уникнула дефолту

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: дефолт

  Міжнародне агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг України в іноземній валюті з RD до CC.

  3970_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  "Підвищення рейтингу сталося після того, як країна дістала 11 серпня згоду на реструктуризацію зовнішнього боргу. На думку агентства, це являє завершення обміну проблемного боргу, який усуває "обмежений дефолт", – ідеться в повідомленні.

  На реструктуризацію є згода 75% власників облігацій (за сукупною номінальною сумою). Це перевищує необхідний мінімум у 66,7%.

  "Виплата основного боргу й відсотків за українськими єврооблігаціями на суму близько шести мільярдів доларів була відтермінована на 24 місяці, що пом'якшило тиск на обслуговування зовнішнього боргу в контексті ослаблення міжнародних резервів і гострої потреби у витратах, пов'язаних з війною", – заявили в Fitch Ratings.

  Попри таке полегшення обслуговування боргу рейтинг CC відображає невирішені ризики стійкості боргу, пов'язані з нападом Росії, а також вкрай напружений стан державних і зовнішніх фінансів України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми