Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українців змусять показати свої доходи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: податки, доходи

  В Україні 14 млн осіб доведеться пояснити свої доходи.

  3115_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  У тіні перебуває до 50% економіки. Тож під час податкової реформи доведеться пояснити прибутки, заявив заступник голови Офіса президента Ростислав Шурма. Він розповідав про податкову реформу "10-10-10" на 17-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

  Шурма наголосив, що підвищення податків не є вирішенням економічних проблем України.

  "Підвищення рівня податків майже ні до чого не призведе: можна у 3-4 рази підняти, але це вб'є бізнеси в Україні. Йдеться не про те, щоб не зробити ліберальні ставки податків, а щоб люди сплачували податки", – констатував він.

  На його думку, треба два роки, щоб податки почали сплачувати всі. Він зазначив, що рішення про податкову реформу "10-10-10" буде ухвалено після того, як буде досягнуто розуміння компенсаторів доходів бюджету. До того ж, Україна має намір провести консультації з міжнародними партнерами.

  "Ми маємо визнати, що фінансово вижити в цій ситуації ми зможемо за допомогою наших міжнародних партнерів. Зараз ключова річ – це підтримка наших партнерів: до 60% отримуємо від партнерів. Будь-яке рішення щодо податків буде схвалено після консультацій із нашими партнерами та тими, хто фінансово нас підтримує", – сказав він.

  Заступник голови ОП уточнив, що базова концепція податкової реформи залишається незмінною – "10-10-10-3": 10% – податку на прибуток, 10% – ПДФО (податок на доходи фізосіб), 10% – ПДВ (податок на додану вартість) та 3% – військовий збір. Зараз ПДВ становить 20%, ПДФО – 18%, військовий збір – 1,5%, а податок на прибуток, який хочуть замінити на податок на виведений капітал, становить 18%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми