Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Учасникам бойових дій видялить по мільйону гривень на бізнес

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: бізнес, ЗСУ

  Український ветеранський фонд розпочав конкурсну програму "Варто" для підтримки ветеранського бізнесу. У її рамках ветеранам ЗСУ надаватимуть від 500 тис. грн до 1 млн грн на бізнес. Заявки приймаються до 18.00 5 жовтня. Оприлюднення результатів – 24-25 жовтня.

  1541_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)


  Про це розповіли у самому Фонді. Там зазначили, що фінансування можуть отримати:

  ветерани;
  члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці
  юридичні особи, зареєстровані не менш як за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України.
  Для того, аби взяти участь у програмі, потрібно спочатку заповнити аплікаційну форму та підписати її електронним цифровим підписом (ЕЦП). Далі подати до Фонду:

  проєктну заявку в електронному вигляді у форматі PDF;
  статутні документи;
  витяг з єдиного держреєстру;
  довідку про керівний склад;
  скан-копію посвідчення учасника бойових дій (УБД);
  опис проєкту та кошторис;
  резюме членів команди проєкту;
  термін реалізації.
  При цьому наголошується: Фонд на всіх етапах реалізації проєкту, що отримав фінансову підтримку, здійснюватиме "оцінку ефективності використання бюджетних коштів". А крім того, моніторинг та контроль за їхнім цільовим та ефективним використанням.

  "Проєкт має бути реалізований відповідно до очікуваних результатів проекту та планування", – зазначили у Фонді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми