Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Який курс долара закладають бізнес-компанії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  За результатами дослідження Райффайзен Банку та Gradus Research, більшість компаній в Україні розраховують наступного року на позитивний фінансовий результат.

  1541_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)


  Так, 58% респондентів очікують зростання доходів у гривні, і 43% — у натуральному виразі.

  При цьому 31% розраховує на зростання доходів у гривні до 10%. Падіння доходів у гривні прогнозують 31% директорів, у натуральному виразі — 36%.
  Водночас 28% директорів розраховують у 2023 році втримати бізнес-показники на нинішньому рівні, а 25% очікують погіршення стану справ у їхнього бізнесу. Минулого року таких було лише 2%.

  При плануванні бюджетів на 2023 рік керівники компаній закладають вартість валюти в середньому на рівні 43 грн/$.

  За словами СЕО Райффайзен Банку Україна Олександра Писарука, очікування були гіршими, ніж вони є нині. Однак, безперебійний сервіс та платежі: кредити, всі види банківського обслуговування будуть надаватись бізнесу й надалі.
  «Жодного банкопаду в Україні не буде за багатьох причин. По перше, завдяки роботі, яку провів Національний банк за останні 5 років щодо впровадження сучасних стандартів нагляду. Власне, це одна з головних причин чому банківський сектор так успішно „пройшов“ ковід та діє під час війни. Він (банківський сектор. — Ред.) достатньо капіталізований і ліквідний на сьогодні», — каже Писарук.
  З його слів, в світі глобальна проблема — це інфляція. Вона є в США, Європі та в усьому світі. Всі центральні банки світу піднімають облікові ставки, і це, в поєднанні дуже сильним американським доларом, впливає й на Україну.
  «Те, що ми маємо нині в Україні — це результат впливу трьох речей: ковід, вплив на ланцюги постачань, глобальна інфляція та війна. В кризу немає гарних рішень, вони є погані і дуже погані з точки зору бізнесу, (тому що вони болючі), але в цілому Національний банк впорався дуже добре», — зазначає СЕО Райффайзен Банку в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми