Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Готівковий долар: що впливає на курс

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  Спроби Національного банку України забезпечити ринок готівковою валютою поки що виявилися недостатніми для стабілізації ринку, вочевидь, через посилення негативних настроїв, викликаних ескалацією війни.

  1541_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)


  Про це йдеться у фінансовому тижневику інвестгрупи ICU.
  Зазначається, що регулятор продав майже 100 млн готівкової валюти за безготівкову понеділок минулого року, але попит на валюту в касах банків це не задовольнило. Більшість банків поки що не продають готівкову валюту, а використовують її виключно для повернення валютних депозитів.
  «За минулий тиждень курс гривні в касах 10 банків, які є найбільшими емітентами платіжних карток, послабився з 39,4-40,4 грн/дол. до 40,6-41,6 грн/дол. Не обійшло послаблення гривні та карткові розрахунки. Після тривалої паузи деякі великі банки підняли карткові курси валют: гривня для карток послабшала з 36,7-37,37 до 36,75-37,57 грн/дол.», — йдеться вповідомленні.

  Аналітики ICU зазначають, що настрої населення погіршилися після оголошення росією референдумів на окупованих українських територіях, а також мобілізації.
  «НБУ вкотре наголосив минулого тижня, що, незважаючи на зростання дисбалансів на ринку, він не має наміру найближчим часом переглядати офіційний курс гривні. Поточний рівень резервів НБУ вважає достатнім для згладжування поточних дисбалансів. Ми також не очікуємо перегляду офіційного курсу найближчим часом», — повідомили у компанії.

  Наголошується, що готівковий ринок і надалі залишатиметься під впливом новин про спроби рф анексувати окуповані українські території. Тому нервозність зберігатиметься і психологічні чинники перевалюватимуть на ринку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми