Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні збільшили ліміт купівлі валюти для депозитів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ

  З 1 жовтня 2022 року Національний банк збільшує щомісячний ліміт в 50 тис. грн на купівлю безготівкової валюти під її розміщення на строкові депозити до 100 тис. грн.

  6801_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)

  Про це повідомляється на сайті Нацбанку.
  «Національний банк збільшив із 50 тис. грн до 100 тис. грн (в еквіваленті) щомісячний ліміт на купівлю громадянами безготівкової іноземної валюти з подальшим розміщенням на безвідкличний депозит від трьох місяців», — сказано в повідомленні.
  Як пояснює регулятор, такі зміни дадуть змогу додатково переорієнтувати попит населення з готівкової іноземної валюти на безготівкову, адже операції з продажу безготівкової валюти банками здійснюються за курсом, ближчим до офіційного, ніж з продажу готівкової, є зручнішими та безпечнішими.
  Відмітимо, заступник голови НБУ Юрій Гелетій в інтервʼю Інтерфакс-Україна прокоментував ситуацію з «картковим туризмом» та, крім дозволу купувати безготівкову валюту на депозит, відзначив ефективність упровадженої в липні низки додаткових обмежень для мінімізації економічного підґрунтя основи таких операцій.
  «Як наслідок, середньоденний обсяг чистих перерахувань банками на користь міжнародних платіжних систем у вересні був на $31 млн меншим ніж у червні», — зазначив Гелетій.
  Він підкреслив, що Нацбанк моніторить ситуацію на ринку на щоденній основі, збираючись із ключовими підрозділами, з правлінням і, виходячи з ситуації, оперативно ухвалює рішення. Загалом від початку повномасштабної війни НБУ 33 рази змінював свою опорну постанову щодо операцій на готівковому ринку, тому що ситуація швидко змінюється.
  Також Гелетій додав, що Нацбанк, як і раніше, планує утримуватися від запровадження таких потужних обмежувальних заходів, як обов’язковий продаж валютної виручки та скорочення термінів її повернення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми