Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гривня може зміцнішати: названо причину

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гривня

  На думку НБУ, наступного року курс гривні до долару буде більш міцним, ніж закладено у бюджеті. Як розповів міністр фінансів Сергій Марченко на онлайн-конференції Forbes, в бюджет 2023 року закладений середньорічний курс від Мінекономіки — 42,2 гривні за долар.

  2475_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Як вплине міцна гривня на бюджет
  Міністр фінансів вважає, що сильніша гривня не сильно вплине на доходи держбюджету.
  «Ми орієнтуємося на прогноз курсу Мінекономіки — середньорічний 42,2 гривні за долар. На цьомку курсі ми готували Бюджет 2023. Укріплення гривні може вплинути на доходи у бюджет, але варто зазначити, що оскільки ми абсолютно залежні від зовнішніх надходжень, то я не впевнений, чи це буде суттєво», — додає Марченко.
  Він додає, що якщо Україна зможе гарантувати надходження у 2023 році 38 мільярдів доларів допомоги, а також можливі кошти на відновлення, то це стане суттєвим імпульсом, що дозволить втримати ситуацію та поточний курс.

  Олег Пендзин, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу, розповів, що офіційний курс долара не дорівнює готівковому, тому треба готуватися до того, що він буде вищий.
  «Коли мова йде про курс 42 гривні у бюджеті й 50 до кінця року — це офіційний курс, тобто той, що зараз 36,6 гривні. Отже, ми розуміємо, що наступного року готівка буде вища», — каже Пендзин.
  Курс долара змінився
  6 жовтня готівковий курс долара в банках України зупинився на середньому рівні 40,30 гривень за долар при купівлі, а продають за 41,27 гривні за долар.
  На чорному ринку долар в середньому купують на рівні 40,81 гривні. Тоді як продаж — 41,10 гривні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми