Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Водіям посилять штрафи за порушення ПДР

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штрафи

  Верховна Рада України посилила відповідальність водіїв за неправильне чи незаконне використання автомобільних номерів. Відповідний законопроект № 7365 підтримали загалом 274 народних депутати.

  7352_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Про це пише видання «Я і Закон» з посиланням на текст законопроекту.
  Так, у частині 1 статті 121-3 КУпАП передбачено покарання у 850 гривень за такі порушення правил дорожнього руху:
  — управління авто без номерів;
  — управління авто з номером, що не належить йому;
  — використання номерного знаку, який не відповідає встановленим нормам (перевернутого, закритого, брудного, не підсвіченого).
  Нова норма передбачена частиною 2 статті 121-3 КУпАП, якою запроваджується відповідальність за незаконне використання спеціальних номерів Збройних Сил України, Національної поліції, тощо.
  Штрафи
  У цьому випадку — штраф 1700 гривень, за повторного порушення ця сума зростає до 3400 гривень, а водія можуть позбавити прав на 3-6 місяців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми