Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд розповів, скільки треба інвестицій

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  В уряді розраховують на зростання економіки у 2023 році на 4,6%. Україні потрібні 70–80 млрд доларів приватних інвестицій на рік, аби втілити «економічне диво» після війни.

  64_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко під час бізнес-форуму «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: виклики воєнного часу».
  «Наша тактична ціль — повернути економіку на довоєнний рівень, а далі — здійснити той необхідний стрибок, який можна охарактеризувати як „економічне диво“. Ми розраховуємо, що в наступному році українська економіка може і буде зростати на рівні 4,6%. Це той розвиток подій, який закладений в основу державного бюджету та базується, в першу чергу, на військовому сценарії, де передбачається активна фаза введення бойових дій протягом шести місяців», — зазначила міністр.

  За її словами, наразі уряд вже визначив чотири ключові напрямки докладання сил. Насамперед ідеться про military-tech, сільське господарство, металургійну промисловість та IT-сектор.
  Свириденко уточнила, що також робитиметься фокус на глибинній переробці. Зокрема, нині уряд впроваджує гранти для переробних підприємств в різних секторах на умовах співфінансування: 20% — бізнес, 80% — держава.
  «Для розвитку української промисловості треба залучати інвестиції, за нашими розрахунками, $70-80 млрд щорічно протягом як мінімум п’яти років. Це великий виклик», — сказала вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми