Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Що буде з доларом під кінець осені

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  У другій половині листопада, попит на готівкову валюту з боку банків може зрости, зазначила експерт.

  64_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Прогнозуючи, яким буде курс долара ближче до зими, економічні експерти не виключають новий виток зростання попиту на готівкову валюту до грудня.

  Як пише "Фокус", на початку осені курс на готівковому ринку підскочив до позначки в 45 грн/дол. Експерти пояснювали це дефіцитом готівкових доларів у банках. Зараз цей фактор вже не впливає на курсові коливання, так як готівкові долари вже є у продажу.

  "Поки проблем з готівковою валютою на ринку немає. І найближчим місяцем навряд чи її можна очікувати. Попит на готівкову валюту з боку банків, правда, може вирости в другій половині листопада, коли на ринок потрапить більший попит з боку вкладників, які купували валюту з розміщенням на депозиті в серпні", – зазначила директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку".

  "Навряд чи це зможе спричинити за собою повторення вересневої ситуації, хоча деяке зростання готівкового курсу все ж цілком імовірне", – прогнозує експерт.

  Курс долара в Україні
  Нагадаємо, в банківських обмінниках Києва 22 жовтня курс гривні до долара зміцнився на 10 копійок – до 40,70 грн/дол. Щодо євро курс гривні ослаб на 5 копійок і склав 39,40 грн/євро.

  А курс готівковий долар у "Приватбанку" подешевшав на 5 копійок – до 40,30 грн/дол. Курс євро до гривні подешевшав на 20 копійок – до 38,80 грн/євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми