Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг найпопулярніших українських стартапів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції, стартап

  Ukrainian Startup Fund опублікував мапу, де позначені напрями технологічних стартапів, у які найбільш охоче інвестуватимуть в Україні. Дослідження проводили разом із Мінцифри й венчурним фондом TA Ventures.

  3829_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Мапа, зокрема, може бути корисною для підприємців, які планують створити стартап і ще обирають сферу, відзначають у Мінцифри.
  На мапі позначені перспективні напрями у сферах будівництва, логістики, харчових й освітніх технологій, кібербезпеки, енергетичного менеджменту, «цифрового здоров’я», фінансових технологій, cоціальної сфери й працевлаштування, а також військових технологій.

  Наприклад, у сфері «цифрового здоров’я» пріоритетними визначили напрями, як-от диджитал-терапія та В2В-платформи для підтримки ментального здоров’я, а у сфері військових технологій — захист даних і шифрування.

  Мапу стартапів можна завантажити за цим посиланням. На ній також є перелік українських компаній, що вже працюють у визначених сферах.
  Це «найбільш важливі й критично необхідні сектори, яким потрібно приділяти увагу вже сьогодні для розвитку України зараз й у післявоєнний час», відзначають у Ukrainian Startup Fund.
  «Саме ці технологічні напрями сьогодні мають найбільше перспектив і потенціалу з погляду залучення інвестицій і можливостей для створення якісного продукту й побудови успішної компанії», — додають у Мінцифри.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми